Дитячі Книжки про Різдво: що подарувати дитині

Зима. Святкова пора коляд, живого вогню, вертепів, ліхтариків, мрій. І звісно, чудових книжок! Мерщій закутуйтесь у теплий плед, відкривайте книгу, та пориньте у казковий світ Різдвяних пригод!

«Різдво Христове. Книжка-вертеп» Роман Зілінко

Унікальне видання «Різдво Христове. Книжка-вертеп», з ілюстраціями в стилі народної української ікони, від Романа Зілінко, створить святкову атмосферу, та розповість історію Різдва Христового!

«Різдвяна крамничкиа тітоньки Мальви» Сашко Дерманський

«Різдво!… Ви чуєте? Навіть від звуків цього чарівного слова у небі починають співати невидимі дзвіночки, і здається станеться дещо казкове. Чуєте?» – Сашко Дерманський запрошує до своєї казки «Різдвяної крамнички тітоньки Мальви». Ви разом з Хлопчиком на ім’я Тишко, батьки якого на небі працюють янголами, врятуєте книгу дідусевих казок, та світ від Мряки!

«Янгольська скрипка» Лариса Камінська

А знаєте, що коли народився Ісус, сила-силенна янголів славили Бога небесним співом. Були серед них і ті, що грали на музичних інструментах . Один з них грав на скрипці. Різдвяну історію про дідуся-скрипаля та янгольську скрипку розповіла Лариса Камінська у казці «Янгольська скрипка».

Збірка «Сніговірші для малят»

Різдвяні свята, це і вертепи, і концерти, і виступи. Можливо не усі малята, можуть взяти участь у вертепних виставах, але одягнути костюм улюбленого персонажа, та виступити з піснею або віршем може кожен за бажанням) Віршик до вподоби можна вибрати зі збірки «Сніговірші для малят» українських авторів.

Також стануть в пригоді збірки віршів: Мар’яни Савки «Тихі віршики на зиму», Миколи Петренка «Карпатські колядники». Збірка віршів, оповідань та казок до зимових свят «Зимовий карнавал».

«Татомамасніг. Книжка-сніжка зимових дивовиж»

Якщо ви ще не запровадили традицію читати у сімейному колі, то саме зараз прийшов на це час 🙂

З книжкою «Татомамасніг. Книжка-сніжка зимових дивовиж» – зимові вечори у родинному колі будуть веселими та казковими .

«Країна Ніландія» Олена Мацьків

Що треба зробити, якщо ви раптом вийшли з трамваю, на зупинці Ніландія? Як навчитись цінувати слово «Ні !» та промовляти слово «Так!»? Хочете дізнатись історію людей, які не впустили до своїх сердець і домівок Різдво? Відкриваємо книжечку Олени Мацьків «Країна Ніландія», та разом з героями казки шукаємо відповіді на ці питання.

Отже пробіжіться по книгарнях, і знайдіть гарне святкове видання під ялинку! Або зазирніть до найближчої бібліотеки, та виберіть гарні різдвяні казки для читання під ковдрою)))

Затишних усім свят у родинному колі! Створюємо святковий настрій і нашим захисникам, надсилаємо їм смаколики та листи підтримки! Нехай наступний рік принесе мир в Україну, та злагоду у кожну родину! Веселих свят!