Завантаження. Будь ласка, зачекайте..

Слінги та рюкзаки: у чому носити малюка


mother-2370732_960_720.jpg (114.81 Kb)

Тільки візочок для немовляти - то уже давно не актуально. З народженням дитини мама має можливість обрати собі на власний смак найрізноманітнішні так звані переноски. То раніше, якщо дитя плакало у візочку, годі було вийти з ним на вулицю. Теперішні мами знають, що у такій ситуацї завжди виручить слінг. Що це таке і які бувають різновиди: розповідаємо.

Хороший порядний слінг - тканинна переноска для дитини - коштує недешево. Тому перед тим як купувати, треба добре знати, що бувають вони дуже різними і призначені для різного віку.

Слінг-шарф

На перший погляд, найпростіший зі всіх типів переносок і, власне, використовувати його можна від народження. Однак найскладніший у користуванні. Треба добре наловчитись його намотувати, аби, зрештою, комфортно було і мамі, і малюкові. Проте досвідчені слінгомами кажуть, як тільки ви звикнете до нього, то не захочете міняти ні на що інше.

sling-sharf-diva-basico-berillo-500x500.jpg (38.13 Kb)

На вигляд це звичайна довга тканина у формі шарфа. При цьому довжина, колір та тканина можуть бути різними. Носити малятко можна у ньому як горизонтально, так і вертикально.

Слінг із кільцями

Він схожий на слінг-шарф, проте менший за розміром, і, відповідно, бюджетніший. Завдяки кільцям одягати його дещо легше, однак носити дитину у ньому трошки важче. Адже тут навантаження лягає лише на одне плече.

zavantazhennya.jpg (30.2 Kb)

Слінг із кільцями також можна носити від народження дитини. Він сприяє також грудному вигодовуванню і контакту «шкіра до шкіри». До речі, винайшов цей вид слінгу американський фізіотерапевт для власної доньки.

Май-слінг

Теоретично май також іде від народження. Однак якщо немає досвіду слінгоносіння, то таки краще почати із 3 мсяців. Це надзвичайно зручна переноска, освоїти її не потребує великих зусиль. Навантаження у цьому типі слінгу розподіляється рівномірно, тому дитинку можна носити доволі довго, і мама почуватиметься комфортно. 1.jpg (92.74 Kb) Можна носити дитину як горизонтально, так і вертикально, однак перша позиція потребує трохи майстерності.

Ергорюкзак

Часто його плутають із «кенгурушкою», яку в принципі, вдягати не рекомендують. Натомість ергономічний рюкзак цілком придатний для носіння маляти, не є шкідливим для дитини і є зручним для мами.

Полюбляють його і тати, адже рюкзаки не потребують жодних намотувань - одягнув і пішов.

200219_8.jpg (32.04 Kb)

Здається, що ергорюкзаки є ідеальними переносками, їх мінус лише в одному - носити у них можна дитину орієнтовно від 6 місяців. Тож для зовсім маленьких доведеться таки опановувати перші види.

Адаптований ергорюкзак

Ну або ж спробувати ще один вид - адаптований ергорюкзак. Це шось середнє між ерго та слінгами. У них можна носити дітей, які ще не сидять, але мають вагу від 5 кілограмів або 65 сантиметрів (залежить від виробника). Меншу дитину класти в адапт не варто - тканина провисатиме, а маля не буде зафіксоване надійно.

zavantazhennya_1.jpg (5.88 Kb)

Якщо маєте таку можливість і бажання, обов'язково спробуйте слінгоносіння. І малюкові добре, і вам зручно. А що ще треба мамі для щастя?Для мами

Схожі статті

Найпопулярніші статті про дітей