Одяг для вагітних: три поради

Сьогодні майбутнім мамам досить просто підібрати собі речі в тому стилі, до якого вони звикли. На даний час одяг для вагітних досить різноманітний. Навіть якщо вам не вдасться одягнутись так, як хотілося б, ви обов’язково знайдете для себе привабливі речі навіть на дев’ятому місяці вагітності.

Не поспішайте з покупками одягу для вагітних

Коли справа доходить до покупки речей для вагітних, варто керуватися одним правилом (і треба помітити, досить нудним): чекайте доти, поки вам справді не знадобиться та чи інша річ. Не купуйте велику кількість одягу для майбутніх мам на ранніх термінах. Ви не можете сказати з упевненістю, який саме розмір буде у вас за три-чотири місяці. Важко одразу сказати в чому вам буде по-справжньому зручно. Можливо, багато куплених на початку вагітності речей так і не вдасться одягнути. Краще купувати той одяг, який вам потрібний прямо зараз.

Звичайні речі під час вагітності

Не обов’язково відразу прямувати до спеціалізованих магазинів. Зараз багато модних марок мають лінії для вагітних жінок. Ви також можете купувати звичайний одяг, на один-два-три розміри більше. Наприклад, сукні вільного крою, штани та спідниці з м’якої тканини на низькій талії, подовжені топи та жакети, що повністю закривають живіт.

Для верхнього одягу можна придбати спеціальні вставки на блискавці, що збільшують розмір та дозволяють носити улюблені куртки та пуховики на останніх термінах вагітності.

Одяг для вагітних – здоров’я насамперед

Мода на «розслаблений» та спортивний стиль вам на руку, оскільки в першу чергу весь одяг та взуття має бути зручним і не шкодити здоров’ю. Вагітним однозначно не підходять речі, які порушують кровообіг – обтягуючі та із щільної тканини. Вам також, напевно, приємніше буде носити одяг з натуральних матеріалів, які дозволяють шкірі дихати.

Остерігайтеся каблуків – навіть один вихід у світ може завдати відчутної шкоди вашому хребту. До того ж, у вагітність центр тяжіння зміщується, тому зберігати рівновагу та безпечно пересуватися на шпильках стає скрутним.