Здоров'я дитини / Малюк (maluk.info) - вагітність, пологи та виховування дітей раннього віку
Завантаження. Будь ласка, зачекайте...
Здоров'я дитини
Коліки у немовлят: як допомогти дитині

Ваш малюк народився. Ви насолоджуєтесь новим статусом, радієте, приймаєте привітання, а дитинка гарно спить у візочку чи в ліжечку. Аж раптом через два-три тижні спокій як рукою зняло - маля починає вередувати, не спить, дратується, плаче.

Коліки у немовлят: як допомогти дит...
Здоров'я дитини
Застуда у дитини: як діяти

Хто з батьків не стикався з такою проблемою, як застуда у дитини? Хочемо ми того чи ні, та хвороби дуже часто вкладають малюків у ліжка. Батьки хвилюються, лікарі виписують рецепти лікування, в апетках залишається купа грошей… Та чи завжди це дієво? Пропонуємо вам поради американського доктора медич...

Застуда у дитини: як діяти
Харчування дитини
Малюкові 1 рочок: що в тарілці дитини

Ну ось і минув перший рік життя вашої крихітки. Це вже не те немовля, над яким ви припадали лише із грудним молоком чи плячшечкою із сумішшю кілька місяців тому. Тепер ваша дитина хоче і потребує більш дорослої їжі. Що ж має бути у тарілці, аби і смачно, і корисно?

Малюкові 1 рочок: що в тарілці дити...
Харчування дитини
10 ідей для перших страв малюка

Ви з вашою дитиною перетнули ту межу, коли вона харчувалась виключно грудним молоком чи сумішами. І навіть кашка вже не так тішить дитятко. Та й мамі хочеться приготувати для своєї крихітки щось корисне, поживне і смачне. Ми підготували для вас кілька ідей, витягуйте записники.

10 ідей для перших страв малюка
{InFeed_D}
Харчування дитини
Правила першого прикорму

Ваш малюк – виріс. Ну як виріс, поки що він ще немовля, проте вже далеко не таке, як ви принесли його у конвертику із пологового будинку. Йому уже пів року, а це означає, що пора вводити прикорм. Принаймні цей вік для проби нової їжі є найоптимальнішим. Як же її давати?

Правила першого прикорму
Харчування дитини
Вода при грудному годуванні: треба чи ні

У вас народився малюк, а у хаті – багато радості. Та попри все захоплення і замилування молодою мамою своїм дитятком, на неї звідусіль сипляться поради. Як правильно годувати, як вкладати спати, як одягати та чи треба давати водичку. Часто люди старшого покоління (бабусі, зазвичай) наполягають: особ...

Вода при грудному годуванні: треба ...
{InFeed_D}
Здоров'я дитини
Три запитання про купання немовлят

Купання новонародженої дитини - хвилюючий процес для батьків і надзвичайно цікавий і важливий для малюка. Це не тільки гігієнічна процедура, а й комунікативний процес між батьками і дитиною та вияв турботи.

Три запитання про купання немовлят
Здоров'я дитини
Успішний старт грудного вигодовування: що варто знати

Процес "запуску" грудного вигодовування може тривати декілька діб і супроводжуватися втратою ваги малюка і плачами. Однак ці тимчасові недоліки варто перетерпіти заради майбутньої повноцінної годівлі грудьми.

Успішний старт грудного вигодовуван...
Здоров'я дитини
Температура у немовлят: коли варто починати хвилюватися і що з нею робити

У немовлят центр терморегуляції ще не сформований, тому температура тіла може бути трошки підвищеною. Відразу після народження вона становить 37,5-38 °C, а вже за кілька годин знижується на 1,5-2 °C. На п’ятому-шостому дні життя температура тіла новонародженого стабілізується на позначці приблизно ...

Температура у немовлят: коли варто ...
Здоров'я дитини
Як допомогти немовляті при коліках: 10 порад для батьків

Несподіваний сильний плач, підгинання чи розпростовування ніжок, розмахування руками — це ознаки коліків у немовляти.

Як допомогти немовляті при коліках:...