Завантаження. Будь ласка, зачекайте..
Здоров'я дитини
Коліки у немовлят: як допомогти дитині

Ваш малюк народився. Ви насолоджуєтесь новим статусом, радієте, приймаєте привітання, а дитинка гарно спить у візочку чи в ліжечку. Аж раптом через два-три тижні спокій як рукою зняло - маля починає вередувати, не спить, дратується, плаче.

Коліки у немовлят: як допомогти дит...
Розвиток дитини
Чому діти обманюють?

У щоденному житті кожної людини багато брехні. Вона є невід’ємною складовою життя і спілкування. Не обов’язково йдеться про негативну конотацію брехні, яка приносить шкоду, наприклад, сказати комусь, що вам сподобався подарунок, якщо насправді це не так - це збрехати, але така брехня глобально ніко...

Чому діти обманюють?
Розвиток дитини
Дитяча поведінка - верхівка айсберга, ситуація в сім’ї - основа

При різних порушення дитячої поведінки батьки часто звертаються до психотерапевта. Це правильна практика, однак лише якщо батьки готові теж змінюватися, а не лише вимагати змін від дитини.

Дитяча поведінка - верхівка айсберг...
Розвиток дитини
Чому діти стають неслухняними і що з цим робити?

Дитина - це окрема особистість зі своїми бажаннями і потребами, тому повинна їх висловлювати і відстоювати. Однак часто це перетворюється у імпульсивність, агресію та абсолютне ігнорування слова “ні”. Такі діти часто бувають зухвалими, мстивими, а позитивна реакція на заохочення і похвалу у них сла...

Чому діти стають неслухняними і що ...
{InFeed_D}
Розвиток дитини
Сумувати - нормально: як допомогти дитині навчитися переживати сум

Діти дуже часто переживають сумні емоції. Дорослі, навіть, не завжди помічають такі дитячі стани. Сформована установка, що “сум - це погана емоція” не дає змоги дитині правильно її виражати і переживати.

Сумувати - нормально: як допомогти ...
Розвиток дитини
Розвиваємо у дитини впевненість у собі

Впевненість у собі - одна з найважливіших характеристик, потрібних дитині для комфортного життя як у дитинстві, так і згодом у дорослому житті. Це та риса, яку можна і потрібно розвивати з раннього дитинства. Як це зробити - даємо декілька порад від психологів.

Розвиваємо у дитини впевненість у с...
{InFeed_D}
Розвиток дитини
Тривога у дитини: що з нею робити?

Хоча й у всіх дітей тривога проявляється по-різному, є основні ознаки, за якими її можна виявити: зниження активності, слабкість в ногах, біль у животі чи голові, а також при тривозі у дитини можуть потіти долоні.

Тривога у дитини: що з нею робити?
Розвиток дитини
“Навчити відповідальності” замість “покарати”

Батьки часто задумуються над темою покарань для дітей. Чи варто взагалі карати? Як правильно це робити?... Часто покарання дітей свідчить про безпорадність батьків і відсутність інструментів впливу на дітей та довірливих відносин з дитиною.

“Навчити відповідальності” замість ...
Розвиток дитини
Як навчити дитину відповідальності: 3 лайфхаки від психологів

Відповідальність - це одна з найважливіших рис, необхідна людині для успішного життя. Її варто формувати з раннього дитинства і разом з іншими важливими рисами розвивати у дитині.

Як навчити дитину відповідальності:...
Розвиток дитини
Домашня дисципліна залежно від віку дитини

Незалежно від віку дитини, батьки повинні бути послідовними у встановленні правил, їх дотриманні та “санкціями” за недотримання. Важливо розуміти, що діти не будуть дотримуватися тих правил, яких не дотримуються батьки і не будуть вірити у наслідки від недотримання, якщо батьки не виконуватимуть їх...

Домашня дисципліна залежно від віку...