Розвиток дитини / Малюк (maluk.info) - вагітність, пологи та виховування дітей раннього віку
Завантаження. Будь ласка, зачекайте...
Розвиток дитини
Чому діти обманюють?

У щоденному житті кожної людини багато брехні. Вона є невід’ємною складовою життя і спілкування. Не обов’язково йдеться про негативну конотацію брехні, яка приносить шкоду, наприклад, сказати комусь, що вам сподобався подарунок, якщо насправді це не так - це збрехати, але така брехня глобально ніко...

Чому діти обманюють?
Розвиток дитини
Дитяча поведінка - верхівка айсберга, ситуація в сім’ї - основа

При різних порушення дитячої поведінки батьки часто звертаються до психотерапевта. Це правильна практика, однак лише якщо батьки готові теж змінюватися, а не лише вимагати змін від дитини.

Дитяча поведінка - верхівка айсберг...
Розвиток дитини
Чому діти стають неслухняними і що з цим робити?

Дитина - це окрема особистість зі своїми бажаннями і потребами, тому повинна їх висловлювати і відстоювати. Однак часто це перетворюється у імпульсивність, агресію та абсолютне ігнорування слова “ні”. Такі діти часто бувають зухвалими, мстивими, а позитивна реакція на заохочення і похвалу у них сла...

Чому діти стають неслухняними і що ...
Розвиток дитини
Сумувати - нормально: як допомогти дитині навчитися переживати сум

Діти дуже часто переживають сумні емоції. Дорослі, навіть, не завжди помічають такі дитячі стани. Сформована установка, що “сум - це погана емоція” не дає змоги дитині правильно її виражати і переживати.

Сумувати - нормально: як допомогти ...
{InFeed_D}
Розвиток дитини
Розвиваємо у дитини впевненість у собі

Впевненість у собі - одна з найважливіших характеристик, потрібних дитині для комфортного життя як у дитинстві, так і згодом у дорослому житті. Це та риса, яку можна і потрібно розвивати з раннього дитинства. Як це зробити - даємо декілька порад від психологів.

Розвиваємо у дитини впевненість у с...
Розвиток дитини
Тривога у дитини: що з нею робити?

Хоча й у всіх дітей тривога проявляється по-різному, є основні ознаки, за якими її можна виявити: зниження активності, слабкість в ногах, біль у животі чи голові, а також при тривозі у дитини можуть потіти долоні.

Тривога у дитини: що з нею робити?
{InFeed_D}
Розвиток дитини
“Навчити відповідальності” замість “покарати”

Батьки часто задумуються над темою покарань для дітей. Чи варто взагалі карати? Як правильно це робити?... Часто покарання дітей свідчить про безпорадність батьків і відсутність інструментів впливу на дітей та довірливих відносин з дитиною.

“Навчити відповідальності” замість ...
Розвиток дитини
Як навчити дитину відповідальності: 3 лайфхаки від психологів

Відповідальність - це одна з найважливіших рис, необхідна людині для успішного життя. Її варто формувати з раннього дитинства і разом з іншими важливими рисами розвивати у дитині.

Як навчити дитину відповідальності:...
Розвиток дитини
Домашня дисципліна залежно від віку дитини

Незалежно від віку дитини, батьки повинні бути послідовними у встановленні правил, їх дотриманні та “санкціями” за недотримання. Важливо розуміти, що діти не будуть дотримуватися тих правил, яких не дотримуються батьки і не будуть вірити у наслідки від недотримання, якщо батьки не виконуватимуть їх...

Домашня дисципліна залежно від віку...
Розвиток дитини
Як зупинити дитячу істерику

Істерики часті у дітей. Таким способом малюки показують своє невдоволення або ж намагаються маніпулювати дорослими, щоб отримати бажане.

Як зупинити дитячу істерику