Завантаження. Будь ласка, зачекайте..
Харчування дитини
Мамина хитрість: декоруємо страви для дітей

Яка мама не стикалася з подібною проблемою? Їжа у тарілці смачна і корисна, але дитина навідріз відмовляється навіть спробувати шматочок. Пропонуємо вам варіанти, за допомогою яких ваші діти залюбки будуть їсти навіть броколі... Ще й добавки попросять.

Мамина хитрість: декоруємо страви д...
Здоров'я дитини
Застуда у дитини: як діяти

Хто з батьків не стикався з такою проблемою, як застуда у дитини? Хочемо ми того чи ні, та хвороби дуже часто вкладають малюків у ліжка. Батьки хвилюються, лікарі виписують рецепти лікування, в апетках залишається купа грошей… Та чи завжди це дієво? Пропонуємо вам поради американського доктора медич...

Застуда у дитини: як діяти
Для мами
Слінги та рюкзаки: у чому носити малюка

Тільки візочок для немовляти - то уже давно не актуально. З народженням дитини мама має можливість обрати собі на власний смак найрізноманітнішні так звані переноски. То раніше, якщо дитя плакало у візочку, годі було вийти з ним на вулицю. Теперішні мами знають, що у такій ситуацї завжди виручить сл...

Слінги та рюкзаки: у чому носити ма...
Вагітність та пологи
Ранній токсикоз вагітної: що робити

Людство навчилось літати в космос, але побороти токсикоз у вагітних практично не вдалося. Природа часом сильніша за нас, тому іноді, заради найціннішого, жінкам доводиться терпіти різні незручності. Добре, якщо це лише легка нудота зранку, а якщо стан наближається до такого, коли неможливо встати з ...

Ранній токсикоз вагітної: що робити
{InFeed_D}
Для мами
Емоційне вигорання матерів

Спустошення емоційного ресурсу, відсутність внутрішніх сил, моральна втома - це ознаки емоційного вигорання. Часто воно трапляється у молодих мам через необхідність 24/7 бути сконцентрованою, доглядати за дитиною, виконувати хатню роботу та безліч інших справ одночасно.

Емоційне вигорання матерів
Для мами
Батьківство при депресії - місія здійсненна

Бути мамою і татом - справа нелегка. Особливо, якщо разом із батьківськими буднями та вихованням дитини доводиться боротися з депресією. Що варто знати про депресію і батьківство і як залишатися люблячими батьками, якщо доводиться лікувати депресію?

Батьківство при депресії - місія зд...
{InFeed_D}
Для мами
Чого дорослим варто повчитися у дітей

Комунікація з дітьми - це двосторонній процес. Дорослі часто концентруються на одній стороні - виховання і навчання дитини, забуваючи про те, чого вони можуть навчитися від дитини.

Чого дорослим варто повчитися у діт...
Для мами
5 типів деструктивних методів виховання

Негативна і некерована поведінка дитини часто є причиною нездорових відносин з батьками або ж напруженої атмосфери у сім’ї загалом. Дитячі деструктивні стани можна (і потрібно) коригувати і виправляти, але зазвичай батьки звертаються по допомогу фахівців (наприклад, психотерапевта) лище, щоб виправ...

5 типів деструктивних методів вихов...
Для мами
Як допомогти дитині пережити розлучення батьків

Розлучення - це справа двох дорослих людей, тому дітей від неї слід максимально відгородити. Часто у дитини внаслідок розлучення батьків формується почуття провини, тому важливо пояснювати, що така ситуація склалася у стосунках мами і тата і в ній жодним чином не винна дитина.

Як допомогти дитині пережити розлуч...
Для мами
Не забирати у дитини дитинство та навчитися приймати допомогу: як полегшити життя у неповній сім’ї

Неповна сім’я, коли дитина (діти) проживають з кимось одним із батьків, виникає через різні причини. Батьки розлучаються, починають окремо проживати або й ніколи разом не мешкали, хтось з батьків помирає… Кожен випадок - завжди окрема історія та індивідуальний підхід.

Не забирати у дитини дитинство та н...