Етапи розвитку новонародженої дитини

виховання дітей

Дивно, як швидко малюк росте і змінюється в перші два роки життя. З того моменту, як він тільки відкрив очі, до перших невпевнених кроків, етапи розвитку новонародженого можуть проходити неймовірно швидко, і саме тому це такий для батьків.

Підготуйте себе до кожного етапу розвитку новонародженого за допомогою нашого списку. Тільки пам'ятайте - це всього лише орієнтовний список, а не офіційний гід. Всі малюки різні і розвиваються з різною швидкістю, так що кожен з них особливий по-своєму.

1-й місяць
Швидкість, з якою проходить розвиток дитини до року, особливо в перші кілька тижнів життя, може бути вражаючою. До кінця першого місяця у малюка буде повністю розвинений слух, і він може вже піднімати голову. Однак cтоит переконатися,

2-й місяць
Розвиток дитини по місяцях наповнене багатьма ніжними моментами, але перша посмішка, мабуть, є самим зворушливим. Однак c цим емоційним також з'являються і сльози. Не варто переживати - просто тримайте під рукою і міцні паперові хусточки Zewa Deluxe.

3-й місяць
До цього часу у вашого малюка з'явиться інтерес до його ручкам. Вміння дитини по розвиваються дуже швидко, особливо здатність до дотику. Малюк буде радіти обіймам так само, як і ви. Спробуйте давати йому іграшки з різними текстурами або навіть записати його на дитячий масаж.

4-й місяць
Дитина починає перевертатися зі спини на живіт у віці від трьох до семи місяців. Однак в 4 місяці малюк проводить більше часу на животику, з періодичними спробами перевернутися.

5-й місяць
Сміх - це, мабуть, найприємніший момент у період розвитку дитини до року. В цей час ви будете відчувати себе найкращим коміком в світі, коли малюк заливається над вашими смішними пиками. Насолоджуйтеся цим моментом: ваша дитина буде вважати будь-які ваші жарти смішними.

6-й місяць
Попросіть старших братів і сестер допомогти вам годувати малюка: їм сподобається брати на себе відповідальність, і це допоможе їм створити більш близькі стосунки з малюком.

7-й місяць
Визначити цей важливий момент, коли у дитини з'явиться перший зуб, не так легко, але, швидше за все, ви побачите ознаки прорізування зубів приблизно в цей період - рясне виділення слини, червоні щоки і потекшіе ніс; також малюк може почати терти свої ясна або покусувати кулачок. Майте при собі пачку паперових хустинок Zewa Deluxe, щоб легко протерти ніс і обличчя малюкові.

8-й місяць
продовжують розвиватися, і малюк починає бути більш активним: тепер він може упускати і кидати різні предмети, і це стає улюбленою розвагою - особливо під час їжі. Міцні і відмінно вбирають паперові рушники Zewa Premium стануть вашими найкращими помічниками на довгий час.

9-й місяць
Дев'ять місяців - це абсолютно новий період для вашої дитини. Розвиток крихти по місяцях стає ще більш захоплюючим, так як тепер він може повзати і лазити всюди, де тільки можливо, і досліджувати своє оточення.

10-й місяць
Наш список, що включає етапи розвитку новонародженого, не був би повним, якби не включав в себе перші слова. 10-11 місяців - це середній вік для цього чарівного моменту.

11-й місяць
Перший день народження вашого малюка наближається, і він починає демонструвати свої бажання більш впевнено, показуючи на речі, які він хоче (і відштовхуючи речі, які йому не подобаються). Бажання бути незалежним - це хороший знак, і воно може розвиватися, якщо ви будете пропонувати йому вибір між двома опціями, наприклад, двома видами фруктів.

12-й місяць
З Днем народження! У 12 місяців малюк часто вчиться стояти самостійно і має кілька нових слів в своєму арсеналі. Зараз настає хороший час спробувати якісь креативні ігри для дитини, які допоможуть йому поліпшити координацію і соціальні навички.

13-й місяць
Ваш малюк зробив перший крок - це ще один привід для радості в списку розвитку крихти по місяцях. Середній вік, коли діти починають ходити, становить 13 місяців. Але у всіх малюків це відбувається по-різному, так що не варто переживати, якщо ваша дитина зробила свій перший крок трохи пізніше. Коли момент настане, переконайтеся, що вся сім'я активно підтримує і хвалить дитину, щоб він відчував мотивацію розвивати свій новий навик.

14-й місяць
Ваша дитина вступає в період раннього дитинства з усіма його веселими іграми. Наприклад, вам малюк може любити скрутитися.

15-й місяць
Ознаки ріжучих зубів, як червоні щоки і потекшіе ніс, можуть повернутися в цей період розвитку дитини по місяцях. Причиною цього може бути перший корінний зуб! Запасіться паперовими хусточками Zewa Deluxe, щоб підтримувати малюка в чистоті і комфорті.

16-й місяць
Якщо ви часто співаєте колискові вашому малюку, він може приєднатися до вас. Малюк любить повторювати за вами, тому буде дуже добре знати ваші пісні.

17-й місяць
Розвиток дитини по місяцях досягає моменту, коли він починає усвідомлювати подібності та відмінності між предметами і починає отримувати задоволення, розбираючи свої іграшки (і, можливо, їжу) за кольорами і

Обрати категорію